Plesová sezóna

Na Slovensku plesovú sezónu tradične otvára známy Ples v opere. Po ňom ponúknu príležitosť zatancovať si rôzne mestá, organizácie, spolky či školy. Ples – to je príležitosť pre dámy vyskúšať si krásne róby a pre pánov ukázať elegantný oblek. A to si žiada pamiatku – najlepšie fotku!

Tu nastupujeme my – YourMoment.sk. Naša fotobúdka pripravená chŕliť fotky rýchlosťou 290 spomienok za hodinu!

Zábava len pre mladých…alebo?

Fotobúdky na plesoch dostávajú omnoho menej priestoru ako na svadbách, či firemných akciách. Je to zvláštne, ak si uvedomíme, že veková skladba dobrého plesu sa v mnohom nelíši od dobrej svadby. Nebojte sa preto priniesť na Váš ples nový vietor. Máme skúsenosť, že skôr narodení, ktorí ešte fotobúdku veľmi nepoznajú sa najpr trochu ostýchajú a pošlú prieskumníka (obvykle najmladší člen okrúhleho stola). Potom nastáva niečo, čo interne nazývame “lavínový efekt”. Verte, že pre nás je vydarená akcia práve vtedy, keď sa celý večer nezastavíme – a tak to aj po tomto “lavínovom efekte” vyzerá.

  • Fotobúdka na plese
  • Fotobúdka na plese
  • Rekvizity na plese
  • Ples s fotobúdkou
  • Rekvizity na plese
  • Rekvizity na plese
  • Fotobúdka na plese

“Tanečné drevo”

Naše rekvizity vždy prispôsobujeme pre potreby danej spoločenskej udalosti a pravidelne ich obmieňame. Vtipné nápisy, okuliare, falošné vlasy, či kráľovský plášť. Originálne vojenské baranice, fúzy, klobúky a boxerské rukavice. To je len časť rekvizít na ktoré sa môžete tešiť. Fotka môže byť predpripravená s názvom akcie, logom Vašej organizácie, či dátumom. Bláznivá skupinová fotka na nástenku v práci alebo pekná fotka vo dvojici do peňaženky? Žiaden problém pre YourMoments.sk. Zachytiť Vaše momenty je pre nás potešením.

Ďaľšie zážitky s YourMoments.sk

Odporúčame Vám overiť si termín Vášho plesu v našom kalendári, kde priebežne aktualizujeme obsadené dátumy. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár uvedený na našej stránke. Okrem plesov sa špecializujeme na svadby, firemné večierky a oslavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *