Fotopozadia

Výber adekvátneho pozadia je (spolu s výberom rekvizít) asi najdôležitejším krokom pri procese objednávky fotobúdky na Vašu akciu. Dajte si preto záležať, aby sa pozadie tematicky hodilo podľa typu príležitosti. Pozadie na svadbu by malo byť jednoduché, bez zbytočných nápisov a dátumov, ktoré ľudia aj tak prekryjú svojím telom. Vaše logo, mená, dátumy, či miesto radšej doplňíme elektronicky decentným pásikom na každej fotke.

Naopak fotopozadie pre firemný event odporúčame čo najviac „obrandovať“ a vyrobiť na mieru. Výroba takéhoto pozadia na mieru u nás trvá približne jeden mesiac od schválenie grafického návrhu, preto neváhajte a kontaktujte nás čím skôr. V prípade hraničného termínu sme schopní ho vyrobiť aj za týždeň ale cena bude zbytočne vyššia.

Naše pozadia sú z kvalitného vinylového nekrčivého materiálu, bez odrazov, čmúh, či známok používania. Šírka je 2,5m, takže nie je problém do jednej fotky zmestiť aj veľkú skupinku priateľov, či kolegov.

Ďalšie doplnky k Fotobúdke

fotobudka na svadbe 2

Rekvizity

Rekvizity neustále obmieňame a dopĺňame podľa najnovších trendov. Nemáme problém ani s rekvizitami na mieru a na želanie :)

fotokniha 25

Fotokniha

Fotokniha je podľa nás nutným doplnkom k fotobúdke na súkromných akciách. Nechajte jej dizajn na našich grafikoch!