Rekvizity

Rekvizity sú alfou a omegou každej dobrej párty s fotobúdkou. Je umenie vybrať tie správne rekvizity a je ideálne tento výber spolu dopredu odkonzultovať. Väčšinou sa fotodoplnky volia podľa predpokladaného zloženia hostí a je zlatým pravidom, že čím viac mužov, tým viac umelých parochní :)

My v YourMoments máme určitý štandard, s ktorým prídeme vždy, plus vieme vyrobiť rôzne doplnky šité „na mieru“. Určite sa neváhajte spýtať a my sa Vám pokúsime vyhovieť. Môže ísť o rôzne „foto-rámy“ prípadne bublinky so špecifickým textom (alebo aj jazykom), ktorému budete rozumieť len Vy a Vaši hostia.

U nás si môžete byť istí, že fotodoplnky pravidelne obmieňame, sledujeme aktuálne trendy doma aj vo svete a všímame si, čo majú hostia najradšej a čo naopak leží nepovšimnuté. V prípade potreby rekvizity počas akcie niekoľkokrát obmeníme. Neraz sa nám stalo, že si hostia naše rekvizity požičali aj na „tanečné kolo“, čo je pre nás znamením, že sme výber zvládli na výbornú.

Neváhajte teda a kontaktujte nás tu!

Ďalšie doplnky k Fotobúdke

Záves a brečtan

Fotopozadia

Vyberte si z našej bohatej ponuky kvalitných fotopozadí na každú príležitosť! Nenašli ste to, čo ste chceli? Vyrobíme vám pozadie na mieru :)

fotokniha 25

Fotokniha

Fotokniha je podľa nás nutným doplnkom k fotobúdke na súkromných akciách. Nechajte jej dizajn na našich grafikoch!