stuzkova 3x2 fotka hore

Fotobúdka na stužkovú

Navždy sa zachová, v pamäti stužková. A keď nie v pamäti, tak určite na fotkách z našej fotobúdky. Fotka zo stužkovej slávnosti svojho dieťaťa je pamiatka, ktorú Vám vieme okamžite vytlačiť vo formáte, aký požadujete. Či už je to strip pásik 5x15cm alebo klasická fotka 10x15cm. Na požiadanie dokážeme fotky aj narezať na „peňaženkový rozmer“.

NAŠA TRIEDA

Mladé ženy v krásnych večerných šatách, mladí páni v saku. Z „násťročných“ sa behom jedného večera stávajú dospelí. Využite našu ponuku fotobúdky na stužkovú, aby ste si túto chvíľu zvečnili.

Ponúkame špeciálne rekvizity vhodné na túto udalosť. Ak nám o svojej triede poviete niečo viac, určite budete prekvapení našou kreativitou :) Fotokútik na stužkovej je pomerne nová zábavka a postupne si získava svojich priaznivcov aj na Slovensku.

Určite odporúčame vopred prekonzultovať časový harmonogram, aby fotokútik nezíval prázdnotou počas tradičných zábavných scénok, či tanečných kôl. Všetko je vec načasovania a my s tým už máme skúsenosti. Kedykoľvek sa na nás obrátte s nezáväzným dopytom.