YourMOMENTS

YourMOMENTS

ZAČIATKY

Tím YourMoments sme založili v roku 2018. Voláme sa Maroš, Eduard a Martin. Všetci traja sme už stretli s fotobúdkou na svadbe u Eda s Marošom. Z ponuky fotobúdok na trhu sme neboli nadšení. Rozhodli sme sa preto vytvoriť vlastnú. Začiatky neboli ľahké, ale ohlasy po každej akcii nás povzbudzovali.

NAŠA VÍZIA

My v YourMoments tvrdíme, že nepredávame fotky. Predávame spomienky a predávame príjemné spestrenie Vášho dôležitého životného momentu. U nás si môžete byť istí, že k Vám na oslavu príde “majiteľ firmy” a je v jeho najlepšom záujme 100-percentná spokojnosť zákazníka.

o nas 3x2 fotka budka

ZODPOVEDNOSŤ

Z Martina sa vykľul doslova hobby stolár a vyrobil nádhernú fotobúdku v štýle “vintage”. Jeho rady ako fotografa boli nenahraditeľné. Edo s Marošom sa starajú o web, Martin o dizajn a všetci spolu riešime marketing, rekvizity, pozadia, klientov… Popri práci, po večeroch, po ránach, po nociach. Vždy keď sa dá, lebo nás to baví!

NÁJDETE NÁS

Všetci traja sme sa stretli v Bratislave, ale život nás odvial na rôzne strany Slovenska. Preto máme “základňu” v Bratislave aj v Poprade – a na každej základni jednu, či viacero fotobúdok. Obsluhujeme nimi celé Slovensko. Neváhajte nás preto kontaktovať, nech ste kdekoľvek. Dovoľte, aby sme vás presvedčili o našej profesionalite!

Zakladatelia YourMOMENTS

Eduard Dindoffer - YourMOMENTS
Eduard

Narodil som sa v Poprade a do Bratislavy som prišiel študovať elektrotechniku a informatiku na STU. Po škole som sa rozhodol ostať na čas v hlavnom meste, kde pracujem v oblasti IT. V septembri 2019 som sa oženil (áno, mali sme na svadbe fotobúdku 🙂 ). Bavia ma nové technológie, ale aj staré remeslá. Rád behávam, bicyklujem a plávam.

Maroš Urminsky - YourMOMENTS
Maroš

Som z Topoľčian a žijem v Bratislave. Na FEI STU som sa začal intenzívne zaujímať o technológie a IT. Po škole som hľadal projekt, pri ktorom by som sa mohol realizovať. Nadchol som sa pre nápad s fotobúdkou a stále rozmýšľam, ako ju vylepšiť, spraviť zaujímavejšou a priniesť niečo nové.

Martin YourMOMENTS
Martin

Pochádzam z Popradu, ale tatranský vietor ma čoskoro odvial do rôznych kútov Slovenska, Česka aj Európy. Momentálne žijem s rodinou blízko Bratislavy, kde deťom na ZŠ aj ZUŠ odovzdávam svoje celoživotné skúsenosti. Baví ma fotografia (moju tvorbu si môžete pozrieť na IG pod menom prynge_ps), práca s PC a prechádzky po horách a v prírode.