firemny vecierok 3x2 fotka hore

Fotobúdka na firemný večierok

Firemné večierky môžu byť zhmotneným snom nadriadených o dobre fungujúcom tíme. Pre zamestnancov musia byť hlavne príležitosťou dobre sa spoznať a trochu sa odreagovať. Objednať si fotobúdku na firemný večierok je už pomerne častý jav – a ľudia z HR vedia prečo.

Častý jav hlavne vo veľkých korporátoch. Na papieri máte 145 kolegov, z nich 15 s Vami robí na tom istom projekte. Po roku nepoznáte meno toho ryšavého chlapca, čo sedí za kopírkou.

ČAS PRELOMIŤ ĽADY

Večierok?

Možno ste si jednoducho nemali čo povedať, lebo o sebe nič neviete. Možno iba nebol čas v neustálom naháňaní sa za tou správnou tabuľkou, či zameškaným termínom.

Firemný večierok je však tu a Vašou jedinou úlohou je lepšie spoznať kolegov a baviť sa (nie moc, lebo veď aj šéf príde). Pre organizátora je náročné prichystať program, ktorý by „sedel“ každému zamestnancovi. Hudobná skupina? Kúzelník? Brušné tance? YourMoments fotobúdka na firemný večierok sa etablovala pre jej všeobecnú obľúbenosť a mnohostrannú využiteľnosť.

Fotobúdka a tématické rekvizity

Firma si väčšinou určí nejakú tému daného večierka a my zabezpečíme, aby k tomu pasovali aj rekvizity. Vianoce? Gansterka? 70-te roky? To všetko si vyžaduje určitý cit pre výber vhodných rekvizít a fotostien. Všetko s Vami dopredu prekonzultujeme, prípadne zašleme ukážky podľa Vašich predstáv. Fotopásik skrášlime logom Vašej firmy prípadne inými prvkami na želanie.

Firemné večierky sú typické veľkými skupinami kolegov, ktorí chcú byť spolu na jednej fotke. Často preto využívame fotopásiky s troma fotkami na jednom podklade. Spomienky tlačíme priamo na mieste a kolegovia si ich môžu odniesť už niekoľko sekúnd po stlačení spúšte.

Tlač fotiek je neobmedzená. Vaši zamestnanci majú teda možnosť prísť viackrát, s rôznymi kolegami a mať tak na každého spomienku.

Fotky nájdete okamžite po akcii na našom cloude – link zašleme Vašej kontaktnej osobe. Rovnako ich dostanete fyzicky na našom darčekovom USB.

Zelené plátno

Ako novinku ponúkame fotenie na zelenom plátne. V okamihu sa tak viete (aspoň na fotke) ocitnúť na futbalovom ihrisku, v Dubaji, na titulke Vášho obľúbeného časopisu alebo hoci aj na Marse. Fantázii sa medze nekladú a my spravíme všetko preto, aby sme Vám navrhli to pravé „orechové“ pre Váš event.

YourMoments.sk je tu pre Vás

YourMoments to nie je len fotobúdka na firemný večierok. Našou veľkou radosťou sú Vaše svadby, plesy, či oslavy. Napíšte nám v prípade akéjkoľvek otázky cez náš kontaktný formulár.