plesy 3x2 fotka hore

Fotobúdka na ples

Fotobúdky na plesoch dostávajú omnoho menej priestoru ako na svadbách, či firemných akciách. Je to zvláštne, ak si uvedomíme, že veková skladba dobrého plesu sa v mnohom nelíši od dobrej svadby. Nebojte sa preto priniesť na Váš ples nový vietor. Máme skúsenosť, že skôr narodení, ktorí ešte fotobúdku veľmi nepoznajú, sa najpr trochu ostýchajú a pošlú prieskumníka (obvykle najmladší člen okrúhleho stola). Potom nastáva niečo, čo interne nazývame „lavínový efekt“. Verte, že pre nás je vydarená akcia práve vtedy, keď sa celý večer nezastavíme – a tak to aj po tomto „lavínovom efekte“ vyzerá.

PLESOVÁ SEZÓNA

Na Slovensku plesovú sezónu tradične otvára známy Ples v opere. Po ňom ponúknu príležitosť zatancovať si rôzne mestá, organizácie, spolky či školy. Ples – to je príležitosť pre dámy vyskúšať si krásne róby a pre pánov ukázať elegantný oblek. A to si žiada pamiatku – najlepšie fotku!

Tu nastupujeme my – YourMoment.sk. Naša fotobúdka pripravená chŕliť fotky rýchlosťou tristo spomienok za hodinu!

„Tanečné drevo“

Naše rekvizity vždy prispôsobujeme pre potreby danej spoločenskej udalosti a pravidelne ich obmieňame. Vtipné nápisy, okuliare, falošné vlasy, či kráľovský plášť. Originálne vojenské baranice, fúzy, klobúky a boxerské rukavice. Texty prispôsobujeme lokalite plesu. Na východe očakávajte tabuľky typu „Ta ne?“ a na Záhorí „Ohromňe sa mi to lúbiuo“. Svoje špecifiká má aj Orava, či Zemplín :) To je len časť rekvizít na ktoré sa môžete tešiť. Fotka je zvyčajne predpripravená s názvom akcie, logom Vašej organizácie, či dátumom. Bláznivá skupinová fotka na nástenku v práci alebo pekná fotka vo dvojici do peňaženky? Žiaden problém pre YourMoments.sk. Zachytiť Vaše momenty je pre nás potešením.

Zážitky s YourMoments.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár uvedený na našej stránke. Okrem plesov sa špecializujeme na svadby, firemné večierky a oslavy. Najnovšie si krásnu pamiatku chcú zobrať domov aj mladí maturanti zo svojej stužkovej slávnosti :).