svadby 3x2 fotka hore

Fotobúdka na svadbu

Svadba – veľa vecí riešime aj rok dopredu no niečo sa snažíme „doladiť“ týždeň pred veľkým dňom. Ak už dlho zvažujete, či objednať fotobúdku na svadbu, tak určite neváhajte! Máme za sebou množstvo krásnych svadieb a len tie najlepšie referencie – YourMoments.sk Vaša fotobúdka na svadbu.

A máme už FOTOBÚDKU?

Vždy je výhodou, ak si nás objednáte niekoľko mesiacov vopred – vtedy máte istotu voľného termínu, dostatok času na vytvorenie Vašich perzonifikovaných fotomotívov, prípadne aj tlač fotopozadia na mieru. Nič však nie je stratené, ak ste si na nás spomenuli na poslednú chvíľu! Neváhajte a zistite si obsadenosť Vášho termínu. Stále si budete môcť vybrať z našich dostupných svadobných pozadí a určite spravíme všetko preto, aby aj vytlačená fotka krásne ladila s Vašou svadobnou výzdobou, prípadne s dizajnom pozvánok.

Vyberáme si balík

Momentálne ponúkame 4 balíky, ktoré sa líšia hlavne časom poskytovania našej služby na Vašej svadbe. Zo skúseností Vám odporúčame vybrať si trojhodinový balík a začiatok dohodnúť približne po prvom tanečnom kole, prípadne po večeri. Príprava scény nie je hlučná a zaberie našim pracovníkom asi 20 minút.

Umiestnenie fotobúdky

To sa skutočne mení zo svadby na svadbu a je náročné odporúčiť najlepšie umiestnenie bez predchádzajúcich skúseností s Vašimi priestormi. Máme však niekoľko všeobecných odporúčaní vypozorovaných z našich akcií:

  1. Fotobúdka potrebuje približne 3x2m miesta. Tri metre na pozadie a dva metre pred pozadím voľný priestor pre ľudí.
  2. Zaužívané riešenie je umiestniť fotobúdku mimo hlavnú sálu, nakoľko blesk by mohol pôsobiť rušivo pre tancujúcich. Zvyčajne sa využíva vstupná hala, kadiaľ väčšina hostí aj tak viackrát za večer prechádza a majú možnosť si fotobúdku všimnúť.
  3. Fotobúdka potrebuje elektrickú zásuvku. Treba na to myslieť. Máme k dispozícii predlžovacie káble aj čierne gumené káblové prechodky pre prípad, že by nebolo možné „napojiť“ sa hneď pri fotobúdke.
  4. Vedľa fotobúdky je nutné umiestniť stôl s rekvizitami. Konkurenčné búdky väčšinou len otvoria nejakú „truhlicu“, v ktorej sa ľudia prehrabujú. Máme však skúsenosť, že toto riešenie je omnoho lepšie a prehľadnejšie.

Na svadbe a počas nej

Hostia k nám prídu, vyberú si rekvizity na fotenie, postavia sa pred pozadie a následne sa začne odrátavať 10 sekúnd počas ktorých sa vidia na našom monitore a môžu si tak dorobiť posledné úpravy vlasov, či umiestnenia rekvizít. CVAK – spraví sa jedna alebo v rýchlom slede štyri fotky, ktoré následnej uvidíte na monitore. Ak sa vám náhodou fotky nepáčia, spravia sa iné. Po odobrení potom fotky vytlačíme a do pár sekúnd ich máte v ruke.

Po svadbe

Náš posvadobný servis zahŕňa nahratie fotiek na náš Cloud hneď nasledujúce ráno. Ešte kým odídeme zo svadby dostanete USB klúč so všetkými nafotenými fotkami od nás ako darček. Fotobúdka na svadbu nesmie chýbať.

Iné plány?

Neváhajte využiť naše služby fotobúdky aj pre iné príležitosti ako svadby. Veľmi populárne sú na firemných večierkoch, plesoch alebo oslavách. S našou fotobúdkou neplatíte žiadne poplatky za dopravu v okolí miest Bratislava a Poprad. Ohľadne iných miest nás, prosím, neváhajte kontaktovať cez kotaktný formulár.