oslavy 3x2 fotka hore

Fotobúdka na oslavu

Fotobúdka patrí nie len na oslavu Vášho dieťaťa, radi prídeme aj na Vašu narodeninovú oslavu či už oslavujete 30, 50 alebo aj 100 rokov. :) Každý moment v kruhu blízkych stojí za zvečnenie a spolu s tematickými rekvizitami prinesieme zábavu na Vašu párty. Kontaktujte nás ohľadne témy oslavy, aby sme si pripravili vhodné pozadie a rekvizity. Fotobúdka na oslavu, karneval či párty jednoducho nesmie chýbať.

SPOMÍNAŠ SI NA

Karneval?

Snehuliak, slimák alebo rozprávková víla? Všetci to poznáme. Máme v albumoch fotky zo školských karnevalov, na ktoré sa (aj keď to neradi priznávame) pozeráme s úsmevom. Budia v nás totiž spomienky na krásne časy.

Dnes si často fotíme naše deti do mobilu a vravíme si, že túto fotku si určite musíme dať do nášho albumu. Koľko krát to však naozaj spravíme? Nebolo by jednoduchšie nechať fotenie, tlač a vytvorenie online albumu na profesionálov a užívať si oslavu spolu s našimi ratolesťami? Fotobúdka na karneval jednoducho patrí a Vám dopraje cenný čas s Vašou rodinou.

Milujeme deti a máme svätú trpezlivosť, keď ide o dobrú fotku :)

Kontaktujte nás pre špeciálne cenníky pre tieto príležitosti. Určite sa dohodneme k Vašej spokojnosti.

Svadby, plesy, firemné večierky…

Okrem detských osláv prenajímame fotobúdku na svadby, plesy a firemné večierky hlavne v okolí Bratislavy a Popradu. Pre otázky ohladne Vášho dopytu nás neváhajte kontaktovať cez náš kontaktný formulár.