Fotobúdka na oslavu

Karneval?

Snehuliak, slimák alebo rozprávková víla? Všetci to poznáme. Máme v albumoch fotky zo školských karnevalov, na ktoré sa (aj keď to neradi priznávame) pozeráme s úsmevom. Budia v nás totiž spomienky na krásne časy.

Dnes si často fotíme naše deti do mobilu a vravíme si, že túto fotku si určite musíme dať do nášho albumu. Koľko krát to však naozaj spravíme? Nebolo by jednoduchšie nechať fotenie, tlač a vytvorenie online albumu na profesionálov a užívať si oslavu spolu s našimi ratolesťami? Fotobúdka na karneval jednoducho patrí a Vám dopraje cenný čas s Vašou rodinou.

Milujeme deti a máme svätú trpezlivosť, keď ide o dobrú fotku 🙂

Kontaktujte nás pre špeciálne cenníky pre tieto príležitosti. Určite sa dohodneme k Vašej spokojnosti.

Oslavy

Fotobúdka patrí nie len na oslavu Vášho dieťaťa, radi prídeme aj na Vašu narodeninovú oslavu či už oslavujete 30, 50 alebo aj 100 rokov. 🙂 Každý moment v kruhu blízkych stojí za zvečnenie a spolu s tematickými rekvizitami prinesieme zábavu na Vašu párty. Kontaktujte nás ohľadne témy oslavy, aby sme si pripravili vhodné pozadie a rekvizity. Fotobúdka na oslavu, karneval či párty jednoducho nesmie chýbať.

Svadby, plesy, firemné večierky…

Okrem detských osláv prenajímame fotobúdku na svadby, plesy a firemné večierky hlavne v okolí Bratislavy a Popradu. Pre otázky ohladne Vášho dopytu nás neváhajte kontaktovať cez náš kontaktný formulár.