als beh 2019

Benefičné akcie s YourMoments – 2019

S kolegami sme si dali záväzok, každý rok sa zúčastňovať s fotobúdkou aj na dobročinných akciách bez nároku na honorár, pretože sa vieme nadchnúť pre dobrú vec a niekomu tým spravíme radosť. V prvom roku nášho fungovania sme takto spríjemnili dve podujatia.

Prvým bol Memoriál Jána Svočáka, charitatívny beh na pomoc ľudom so svalovo-nervovým ochorením, v marci tohto roka. Na preteku sa zúčastnilo asi 350 dospelých a približne stovka detských súťažiacich. Mnoho z nich využilo možnosť odniesť si so sebou na pamiatku bezplatne vytlačenú fotografiu a organizátor mohol do fotorámiku zakomponovať logo sponzora. Tejto milej akcii prajeme veľa úspechov aj v ďalších ročníkoch.

Druhou akciou, kde sme sa bezplatne zúčastnili s našou fotobúdkou YourMoments, bolo Daruj vianočné dobro, organizované občianskym združením Rozpuk na železničnej stanici vo Svite. Jednalo sa o benefičnú kapustnicu spojenú s koncertom, kde ľudia nosili darčeky a trvanlivé potraviny pre matky s deťmi z CSS Domov pod Tatrami – Útulok Svit. Podujatie prilákalo asi šesťdesiatku ľudí a my sme boli šťastní, že sme im túto akciu spríjemnili.

V nadchádzajúcom roku chceme opäť prispieť svojou troškou k milým lokálnym podujatiam s dobrou myšlienkou. Máte pre nás tip? Šup ho do správy :).