stuzkova02

Stužková s fotobúdkou YourMoments

Vďaka maturantom z Malaciek sme si mohli opäť pripomenúť stužkovú slávnosť – rozhodli sa totiž objednať si na tento slávnostný večer našu fotobúdku. S Marošom sme do Malaciek dorazili desať minút po ôsmej a Martin nás už netrpezlivo čakal s vyloženým „kontrabandom“.  Rýchla obhliadka priestorov, výber vhodného miesta, hľadanie elektriky, rozloženie pozadia, nasvetlovanie a testovacie fotky – máme za sebou spoločne toľko akcií, že túto časť zvládame aj bez slov.

O deviatej prišli prví „ostužkovaní“, že by sa radi pofotili. Nie je problém! 🙂 Na výber sme pripravili tematické rekvizity a 4 rôzne fotodizajny. Musíme priznať, že najviac išla stará klasika. Krásna farebná fotka 10x15cm. Spomienka na spolužiakov, na rodičov, na (aktuálneho 😀 ) frajera. A na učiteľov. Tí mali veľkú radosť, keď prišla požiadavka od žiakov o spoločnú fotku.

Po prvotnom fotení začali maturanti svoj program. Rôzne tanečno-hudobné vtipné scénky, kombinované s prezentáciou fotiek z ich spoločnej osemročnej cesty a nechýbala ani bohatá tombola. Počas programu sa hostia, prirodzene, venovali radšej svojim deťom na parkete a my sme vedeli, že dnes určite ostaneme dlhšie, aby si každý odniesol tú svoju fotku. Tak aj bolo. Po programe nával. Páriky, samostatné „profilovky“, rodiny ale aj 15-členné skupinky kamarátov. Tlačiareň sa nezastavila a chŕlila jednu fotku za druhou. O polnoci sme mali baliť. Bol však záujem, ľudia stáli v rade a my sme dali „prídavok“ 40 minút grátis, lebo prvoradý je pre nás spokojný klient. A klient je spokojný len s peknou fotkou, pred pekným pozadím a hlavne s ľudmi, ktorých má rád.

Sme veľmi radi, že sa títo mladí dospeláci rozhodli pre náš tím z YourMoments a prajeme im, aby vykročili do života tou správnou nohou a nech ich ráno veľmi neboli hlava 😛 Boli ste skvelí 🙂