vystava

Svadobná výstava v hoteli Elizabeth v Trenčíne

Palindróm je slovo, veta, číslo (všeobecne akákoľvek postupnosť symbolov), ktorá má tú vlastnosť, že ju možno čítať v ľubovoľnom smere (sprava doľava alebo zľava doprava) a má vždy rovnaký význam. Takýmto palindrómom bola aj nedeľa s dátumom 02.02.2020. My si tento deň budeme pamätať aj ako náš prvý svadobný veľtrh.

V hoteli Elizabeth priamo pod Trenčianskou hradnou skalou sme sa stretli v plnej sile. Búdku sme rýchlo rozložili a od jedenástej sme odpovedali na otázky zvedavých skupiniek. Sme veľmi radi, že naša fotobúdka YourMoments obstála medzi prítomnou silnou konkurenciou. Ľudí zaujal náš elegantný drevený dizajn a rekvizity na mieru.

Rozhodli sme sa prezentovať aj naše drevené fotoknihy, ktoré vyrábame podľa svadobných oznámení. Doniesli sme so sebou rôzne drevené dekory, ktoré môžu tvoriť dosky fotoknihy a budúcim nevestám a ženíchom sme vysvetľovali v čom je pridaná hodnota takejto fotoknihy v spojení s tlačenými fotkami od YourMoments.

Celá výstava sa niesla vo veľmi príjemnom duchu. Dali sa tu pozrieť svadobné šaty,  obleky či prstienky. Svoje umenie predviedli kvetinové aranžérky, eventové agentúry, make-up artistky či cukrári. Hotelom sa niesol krásny spev acapella skupiny a tóny harfy.

Je jasné, že gro svadieb pripadne tradične na jeseň a termíny sa nám veľmi rýchlo plnia. Ak ešte nemáte fotobúdku na Vašej svadbe, odporúčame Vám kontaktovať nás čím skôr, stále máme niekoľko voľných termínov. Fotobúdku si nemusí zajednať len budúci ženích s nevestou. Čoraz častejšie sa stáva, že je sú naše služby myslené ako svadobný dar – čas hrncov a vysávačov asi pominul 🙂